Farmobile sayfasına giriyorsunuz. Uygun olan abonelik paketini seçip ödemeyi yapıyorsunuz. Karşınıza çıkan ürün listesinden yetiştirmek istediğiniz ürünlerinizi ve miktarlarını seçiyorsunuz. (Örneğin; domates - 8 fide) Seçtiğiniz sebzeler size kiralanan 25 m2'lik parselinize ekilip, yetiştirilmeye başlanıyor.

Haftalık parsel resimleri mailinize ulaştırılıp, gelişmeleri izlemeniz sağlanacak. Geri kalan yetiştiriciliğe dair tüm iş ve işlemler ekibimiz tarafından yürütülecek. Hasatta toplanan ürünler ister işlenmiş, isterseniz taze olarak adresinize kargo ile teslim edilir. Bu işlem hasat sona erene kadar devam eder.

İşletme, yaklaşık olarak 5.000 m2 alan üzerinde yer almaktadır. 200 adet parsel bulunur. Tarımsal üretim için ayrılacak olan bölüm sulu tarım için elverişli niteliklere sahiptir.

Uzman Ziraat Mühendislerimiz parseller hakkında haftalık ve aylık durum raporları hazırlayarak, sözkonusu parsellerdeki bitkilerin genel durumları, büyüme ve gelişme durumları ile ileriye dönük tavsiyeleri içeren saptamalar yaparak kullanıcıya rehberlik ederler. Sayfa üzerinden kullanıcı online soru sorup, cevap alabilme şansına da sahip olacaktır. Yetiştireceği sebzeye ilişkin kısa bilgilendirme videolarından yaralanarak o sebze hakkında bilgi sahibi olurlar.

Nerede olursan ol, kendi ürününü yetiştir...

Haftanın 3 günü hasat yapılacak ve parselinizde hasada uygun rün varsa hasadı yapılıp bekletilmeden kullanıcının adresine kargoyla iletilecek, taze olarak tüketilmesi sağlanacaktır. Kargo için ayrıca ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca eğer ürünün işlenmesi istenirse derin dondurulmuş, reçel, salça veya turşu şeklinde hazırlanarak iletilmesi de sağlanabilinir.

Farmobile üyeliği sezonluktur. Parsel kirası olarak ödenir, yetiştirilen ve hasat edilen üründen bağımsız bir fiyatlama yapılır. 1 üretim sezonunu kapsar. Her sezon üretilecek sebze ve meyveler belirlenip ekiliş yapılır. Üyelik ücretleri aylık peşin olarak tahsil edilir. Seçilebilecek ürün çeşidine göre değişen 3 ayrı paket seçeneği mevcuttur. Detaylı bilgi ve fiyat listesi için lütfen mail yoluyla bize ulaşın.